Proje ve Danışmanlık Hizmetlerimiz, müşterilerimizin her türlü IT ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak için en yeni teknoloji çözümlerini sunmayı amaçlamaktadır.
Teknik satış ve proje yönetimi ekiplerimiz, Türkiye'deki sistem entegratörleri arasında en iyi eğitimli ve uzman kişilerdir. Teknik Satış ve Proje Yönetim Ekiplerimiz tarafından başarıyla uygulanan projeler arasında; analiz, tasarım, SRS hazırlama, ürün konumlandırma, ekipman temini, saha hazırlama, enerji ve ağ altyapısı, kurulum ve uygulama için:

• IT sistemleri (donanım / sistem ve uygulama yazılımı)
• CCTV Çözümleri
• Depolama ve felaket kurtarma (D / R) sistemleri,
• Her türlü iletişim ağı (LAN, WAN, Kablosuz, Uydu, VoIP, vb.)
• Gözetleme ve güvenlik sistemleri
• Video konferans

Proje yönetim ekibimiz INTRON tarafından taahhüt edilen tüm projeleri yürütür ve tamamlar. Projeye bağlı olarak, proje yönetimi, proje planlama ve bütçeleme içerir; saha araştırması ve hazırlanması, ekipman ve malzeme tedariki; En uygun ortakların, uzmanların ve nitelikli / kalifiye olmayan işçilerin planlanması, seçimi ve tahsisi; stratejik zamanlama; iyi müşteri ilişkileri kurmak ve sürdürmek; Birden fazla yerde çalışan taşeronların veya sözleşmeli çalışanların, teknisyenlerin ve denetçilerin yönetimi; fabrika / performans testleri yapmak; kabul testlerinin hazırlanması ve tamamlanması; Eğitim; Tüm resmi başvuruların, belgelerin ve proje raporlarının hazırlanması ve sunulması

’İhtiyacınız olan tüm Proje ve Danışmanlık Hizmetlerini uzman ekibimiz ile eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz...

Hayata Geçirdiğimiz Proje ve Danışmanlık Hizmetleri